Raksti

Kā jums šis skaistulis?

Kas var uzlabot auto labāk kā tam piestāvošie diski? Tikai lielāki diski! 😂
Lasīt vairāk

Stikla tīrītāji zem lupas

Tie ir domāti, lai nodrošinātu autovadītājam labu ceļa pārredzamību, neatkarīgi no automašīnas ārpusē esošiem laika apstākļiem. Braukšanas drošība ir tieši atkarīga no automašīnas stiklu tīrības, tāpēc vairumā valstu braukšana ar bojātiem stiklu tīrītājiem ir aizliegta ar likumu. "anatomija" 😌 un daudz kas cits 😎
Lasīt vairāk

1000 z.s. retro monstrs

2018. gadā Fiat Chrysler Automobiles (FCA) koncerns, vai drīzāk, tās zīmola tuning detaļu ražošanas nodaļa Mopar, Lasvegasā iepazīstināja ar vienu no spilgtākajām automašīnām ne tikai SEMA-2018, bet arī visa gada garumā.
Lasīt vairāk

Tas ir Volkswagen vai Porsche?

Par šo vāģi, astoņdesmitajos gados staigāja mīti, ka pastāv busiņš kas ik pa laikam parādās Vācijas bāņos un spēj apdzīt gandrīz jebko, kas kustās tam apkārt: gan BMW 530, gan Golf GTI bez jebkādām grūtībām. Šis Volkswagen fenomēns tiešām pastāvēja. Turklāt tas nebija viens eksemplārs uzražots garāžā, bet gan pilnvērtīga rūpnīcas sērija. Neskatoties uz Volkswagen zīmīti, šis spēkrats tika oficiāli saukts par Porsche B-32.
Lasīt vairāk

Lexus koncepts – maksimāli tuvu realitātei

Pirms kāda laika Lexus prezentēja savu LC ģimenes topošā locekļa konceptu un tas izskatās patiešām žilbinoši sulīgs. Lexus LC Convertible koncepts, ko uzņēmums plāno atklāt sabiedrībai šonedēļ Detroitā, nepārprotami norāda uz tā sērijas modeļa izskatu un interjeru. Izstādes galvenais auto dizainers Tadao Mori saka: „Šis koncepts ņem vērā LC kupejas nepārprotamo dizainu un pārvērš to par kabrioletu no nākotnes. Tas apvieno visus labākus oriģinālās kupejas aspektus ar kabrioleta modeļa dinamiskumu. ”
Lasīt vairāk

Atjauninājums ir klāt

Mēs nestāvam uz vietas un pastāvīgi uzlabojam 99parts.lv lapu, balstoties uz jūsu ieteikumiem. Pagājušnedēļ bija sagatavota bāze lielai migrācijai uz jauno pasaules lielāko rezerves daļu katalogu, kā arī pirmie soļi OEM katalogu pievienošanai. Tiklīdz sekojošie uzlabojumi tika veikti jau tagad, no tā lielā saraksta ko Jūs mums sūtat.
Lasīt vairāk

Lieliska integracija

Ko domā par tādu auto kombināciju? Ja uzskati ka šis ir rūpnīcas izstrādājums, tad tas pagodina īpašnieku un viņa padarītu darbu.
Lasīt vairāk

Pokemoni tā ir vēsture? Nu kā paskatās...

Gribētu sev tādu auto?
Lasīt vairāk