Статьи

Kā jums šis skaistulis?

Kas var uzlabot auto labāk kā tam piestāvošie diski? Tikai lielāki diski! 😂
Читать далее

Stikla tīrītāji zem lupas

Tie ir domāti, lai nodrošinātu autovadītājam labu ceļa pārredzamību, neatkarīgi no automašīnas ārpusē esošiem laika apstākļiem. Braukšanas drošība ir tieši atkarīga no automašīnas stiklu tīrības, tāpēc vairumā valstu braukšana ar bojātiem stiklu tīrītājiem ir aizliegta ar likumu. "anatomija" 😌 un daudz kas cits 😎
Читать далее

Ретро монстр на 1000 л.с.

В 2018 году концерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA), а точнее его фирменное подразделение по выпуску тюнинговых деталей Mopar, именно в Лас-Вегасе представило одну из самых ярких машин не только SEMA-2018, но и всего года.
Читать далее

Это Volkswagen или Porsche?

Par šo vāģi, astoņdesmitajos gados staigāja mīti, ka pastāv busiņš kas ik pa laikam parādās Vācijas bāņos un spēj apdzīt gandrīz jebko, kas kustās tam apkārt: gan BMW 530, gan Golf GTI bez jebkādām grūtībām. Šis Volkswagen fenomēns tiešām pastāvēja. Turklāt tas nebija viens eksemplārs uzražots garāžā, bet gan pilnvērtīga rūpnīcas sērija. Neskatoties uz Volkswagen zīmīti, šis spēkrats tika oficiāli saukts par Porsche B-32.
Читать далее

Концепт Lexus – максимально близок к реальности

Какое-то время назад, Лексус презентовал свой концепт нового члена семьи LC серии, и выглядит этот концепт по-настоящему сочно. Lexus LC Convertible, который собираются представить миру на этой неделе на выставке в Детройте, несомненно раскроет внешний вид и интерьер нового модельного ряда. Главный авто дизайнер выставки Тадао Мори говорит: „"Этот концепт сочетает в себе непревзойденный дизайн купе и превращает авто в кабриолет из будущего. Он обьеденяет все лучшие аспекты салона купе с динамичностью авто с открытым верхом.”
Читать далее

Свежее обновление уже тут.

Mēs nestāvam uz vietas un pastāvīgi uzlabojam 99parts.lv lapu, balstoties uz jūsu ieteikumiem. Pagājušnedēļ bija sagatavota bāze lielai migrācijai uz jauno pasaules lielāko rezerves daļu katalogu, kā arī pirmie soļi OEM katalogu pievienošanai. Tiklīdz sekojošie uzlabojumi tika veikti jau tagad, no tā lielā saraksta ko Jūs mums sūtat.
Читать далее

Замечательная интеграция

Что думаешь о такой комбинации? Если считаешь, что это заводское изделие, то это похвала хозяину авто за его проделанную работу.
Читать далее

Угадай тачку Nr. 1

Угадай, что за автомобиль изображен на фото!
Читать далее

Покемоны это история? Ну как посмотреть...

Желаешь себе такое авто?
Читать далее